Cyfrowy Polsat

Cyfrowy Polsat to satelitarna platforma telewizji cyfrowej, która pod względem liczby abonentów jest jedną z największych platform satelitarnych w Europie. Jej początki sięgają 1999 roku, a obowiązująca wówczas nazwa to Polsat 2 Cyfrowy, która w 2003 roku została zmodyfikowana do obecnej. Kanały telewizyjne i stacje radiowe na platformie Cyfrowy Polsat dostępne są za pośrednictwem satelity HotBird. W menu górnym na naszej stronie znajdują się dodatkowe odnośniki do poszczególnych zagadnień związanych z ofertą telewizyjną Cyfrowego Polsatu. Zapraszamy także do zapoznania się z poniższymi informacjami, które zostały podzielone na trzy główne zagadnienia: oferta, kontakt i strona internetowa cyfrowypolsat.pl. Na dole znajdują się linki do artykułów, opisujących bardziej szczegółowe zagadnienia.

Cyfrowy Polsat - oferta

Firma Cyfrowy Polsat w swojej ofercie posiada nie tylko telewizję, ale jest także operatorem telefonii komórkowej i internetu mobilnego. Na tej stronie skupiamy się głównie na prezentacji oferty telewizyjnej, choć możliwe jest łączenie, np. internetu z telewizją w jednym zestawie. Oferta telewizyjna podzielona jest na pakiety – podstawowe i dodatkowe oraz usługi. Szczegóły dotyczące pakietów i kanałów w nich zawartych znajdują się w osobnym dziale pakiety na naszej witrynie. Na osobnej podstronie publikujemy także aktualne promocje.

Na platformie Cyfrowy Polsat dostępnych jest większość najpopularniejszych polskich kanałów TV (m.in. Polsat, TVP1, TVP2, TVN). Ogromnym atutem jest także możliwość oglądania takich kanałów jak Polsat Sport czy Polsat Sport Extra, które nie są dostępne na innych platformach satelitarnych. Coraz większe znaczenie ma także technologia HD, w której nadawane są obecnie 32 kanały (oczywiście w najbogatszym pakiecie). Uzupełnieniem oferty programowej jest VOD, czyli wypożyczalnia, umożliwiająca odpłatny dostęp do filmów. W każdym pakiecie możliwy jest odbiór darmowych kanałów satelitarnych FTA, wśród których są m.in. TVP POLONIA, TV PULS, TELE5, POLONIA, TVP KULTURA, TVP HISTORIA, VIVA.

Oferta Cyfrowego Polsatu to także 8 dekoderów do dyspozycji klientów. Kupno odpowiedniego dekodera zależy przede wszystkim od wybranego pakietu telewizyjnego. Do dyspozycji są urządzenia z obsługą standardu HD czy wbudowanym dyskiem twardym, umożliwiające nagrywanie programów telewizyjnych. W ofercie Cyfrowe Polsatu jest również dekoder do naziemnej telewizji cyfrowej - DVB-T.

Kontakt z Cyfrowym Polsatem

Abonenci Polsatu Cyfrowego, którzy potrzebują wsparcia technicznego lub mają jakikolwiek problem związany z platformą (np. płatności) mogą skontaktować się z biurem obsługi klienta na kilka sposobów. Po lewej stronie podaliśmy najszybsze metody kontaktu. Pełne dane kontaktowe znajdują się także na stronie cyfrowypolsat.pl. Najczęściej wybierany kontakt to infolinia:

- z telefonu stacjonarnego: 801 080 808

- z telefonu komórkowego: 699 002 222 lub 222 127 222

- z telefonu Cyfrowy Polsat: 2222

Opłata za połączenie z infolinią z telefonu stacjonarnego i komórkowego zgodna jest z taryfą operatora. Z kolei infolinia dla abonentów sieci komórkowej Cyfrowy Polsat jest bezpłatna z Polski, a z zagranicy zgodna z opłatami roamingowymi. Możliwy jest także kontakt poprzez pocztę elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Abonenci mogą także skorzystać z internetowego systemu iCOK.

Firmy i inwestorzy zainteresowani kontaktem z Cyfrowym Polsatem powinny napisać wiadomość na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (sekretariat). Z kolei numer telefon do działu Relacje Inwestorskie to (22) 356 60 04. Cyfrowy Polsat obecny jest także w mediach społecznościowych. Sporo aktualności, informacje o ofercie oraz dane kontaktowe znajdują się na oficjalnym kanale na Facebooku pod adresem www.facebook.com/cyfrowypolsat - można tam również spróbować zadać pytanie odnośnie oferty czy ogólnych kwestii technicznych.

Strona internetowa www.cyfrowypolsat.pl

Wszelkich oficjalnych informacji na temat platformy Cyfrowy Polsat można zasięgnąć na oficjalnej stronie internetowej pod adresem www.cyfrowypolsat.pl. Znajduje się tam m.in. pełna oferta platformy, najświeższe promocje, spis kanałów i program telewizyjny. Na dole strony głównej zawarty jest spis telefonów infolinii oraz odnośnik do systemu iCOK. Na CyfrowyPolsat.pl sprawdzimy także listę autoryzowanych punków sprzedaży Cyfrowego Polsatu.Szybki kontakt

Formy kontaktu z Cyfrowym Polsatem:

TEL: 699 002 222 lub 222 127 222

801 080 808 - dla tel. stacjonarnych

E-Mail:   kontakt@cyfrowypolsat.pl

Dane spółki

Cyfrowy Polsat S.A.

ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa

NIP 796-18-10-732 REGON 670925160

 

Słowa opisujące tę stronę: informacje o Cyfrowym Polsacie, Cyfrowy Polsat kontakt, oferta telewizyjna Cyfrowego Polsatu, www.cyfrowypolsat.pl, infolinia telefon, cyfrowypolsat.pl

Joomla template by Joomlashine.com