iCOK Cyfrowy Polsat

iCOK to internetowe centrum obsługi klienta, czyli specjalny system Cyfrowego Polsatu, którzy umożliwia abonentom dostęp do informacji oraz dokonywanie operacji na swoim koncie abonenta. W przypadku wykupionego abonamentu telewizyjnego możliwe jest m.in. wydrukowanie instrukcji obsługi dekodera, przywrócenie numeru PIN dekodera czy zlecenie płatności za abonament.

Aby korzystać z systemu iCOK należy posiadać zarejestrowane konto. Rejestracja polega na kliknięciu odnośnika pierwsze logowanie, znajdującego się na stronie www.icok.cyfrowypolsat.pl, i wypełnieniu formularza. Należy przygotować numer karty abonenckiej i PESEL oraz wpisać dwukrotnie wymyślone przez nas hasło, które posłuży do logowania. Po zaakceptowaniu zgody na przetwarzanie danych osobowych i założenia konta, ponownie należy przejść na stronę icok.cyfrowypolsat.pl i zalogować się, podając numer karty abonenta oraz utworzone przez nas hasło. W przypadku jeśli hasło zostanie przez nas zapomniane, należy skontaktować się mailowo lub telefonicznie z Cyfrowym Polsatem.

Ostatnią nowością w systemie iCOK jest możliwość przeglądania swoich zakupów VOD (domowa wypożyczalnia filmowa) oraz zakupienia pakietu VIP.

W celu bezpiecznego korzystania z iCOK należy sprawdzić, czy strona funkcjonuje w protokole HTTPS, który umożliwia ochronę danych. Ważne żeby posiadać także aktualną wersję przeglądarki internetowej oraz aktualne oprogramowanie antywirusowe.Charakterystyczne słowa i etykiety dla tej strony to: icok cyfrowy polsat, icok, icok.cyfrowypolsat.pl, internetowe centrum obsługi klienta cyfrowy polsat.

Joomla template by Joomlashine.com