Rezygnacja z Cyfrowego Polsatu

Osoby, które są niezadowolone z usług świadczonych przez Cyfrowy Polsat, chcą zmienić platformę telewizyjną lub po prostu z jakiegoś innego powodu nie chcą korzystać z tej platformy cyfrowej, zastanawiają się w jaki sposób rozwiązać umowę. W tej kategorii przedstawiamy najważniejsze zagadnienia związane z wypowiedzeniem umowy i rezygnacją z Cyfrowego Polsatu. Zawarte tutaj materiały należy traktować wyłącznie jako informacje poglądowe, a administrator tej strony nie ponosi odpowiedzialności za ich zgodność prawną. Niemniej jednak postaramy się Państwu pomóc w tym zagadnieniu.

Najistotniejszą kwestią jest to, aby dokładnie zapoznać się z umową, która została zawarta przez nas z Cyfrowym Polsatem. Należy zwrócić uwagę na datę jej zawarcia oraz okres trwania i wypowiedzenia. W ten sposób możemy mieć już wystarczającą wiedzę, odnośnie rezygnacji z usług. Na podstawie umowy lub dołączonego regulaminu powinniśmy stwierdzić ile wynosi okres wypowiedzenia. Wszystkie informacje są zawarte w podpisanych przez nas dokumentach, trzeba po prostu je jeszcze raz dokładnie przeczytać.

Na początku należy stwierdzić, którą umowę posiadamy. Z nowymi abonentami Cyfrowego Polsatu podpisywana jest umowa na czas określonyJoomla template by Joomlashine.com